top of page

sestd., 06. jūl.

|

Liepājā, Koncertdārzs “Pūt, vējiņi”

Original Enigma Voices - Greatest Gold Hits

Visnoslēpumainākā un mīklainākā projekta ENIGMA balsis dodas turnejā pa Eiropu

Original Enigma Voices - Greatest Gold Hits
Original Enigma Voices - Greatest Gold Hits

Time & Location

2024. g. 06. jūl. 19:00 EEST – 2024. g. 07. jūl. 21:40 EEST

Liepājā, Koncertdārzs “Pūt, vējiņi”, Miķeļa Valtera iela 7, Liepāja, LV-3401, Latvija

About the event

Trīs “Grammy” nominācijas, 120 miljoni pārdotu disku, 300 miljoni skatījumu youtube un vairāk nekā 100 zelta un platīna disku, tā ir tikai daļa no kulta grupas ENIGMA sasniegumiem. Dibinājis grupa ir rumāņu producents Maikls Kretu deviņdesmitajos gados.Neskatoties uz grandiozajiem panākumiem visā pasaulē, pašus mūziķus, kuru balsīs sakan hiti Sadeness, Return to Innocence, Gravity of Love, neviens nebija redzējis.

Andru Donalds, Angel X un Fox Lima, kuru balsis dzirdamas populārākajos grupas hitos, uzsrāsies 06.07.2024. Liepājā programmā “Original Enigma Voices”. Grupas cienītāji varēs izbaudīt neatkārtojamo dažadu stilu elementu sintēzi – gregoriskie dziedājumi, psalmi, baznīcas zvani, ērģeles un mūsdienu aranžējumus. Grupa uz skatuves izpildīs daudzas populārākās ENIGMAs dziesmas.

Disku pārdošanas apdullinošais apjoms un slēptās sejas padarīja ENIGMA par vienu no populārākajiem un maģiskākajiem projektiem pēdējās desmitgadēs. ENIGMA panākumi kļuva par iedvesmu daudziem mūziķiem un producentiem, piemēram, grupas GREGORIAN izveidošanai, kur pop un rok mūzika mijas ar gregoriāņu dziedājumiem.

Nepalaidiet garām iespēju dzirdēt  Original Enigma Voices dzīvu izpildījumu stīgu orķestra pavadījumā, un redzēt unikālu gaismu un sktuves šovu! Ienirstiet grupas ENIGMA radītajā mistiskajā pasaulē un izbaudiet tās slavenākās dziesmas.

                                                                 Mājas lapa: http://www.originalenigmavoices.com

Share this event

bottom of page